shqip

What do our clients say about us

Nikolina Loncar, Former Miss Montenegro

Ervis je uradio odlican posao. Veb sajt www.nikolinaloncar.com mi se veoma dopada. Mislim da sajt nikog nece ostaviti ravnodusnim kada ga posjetite jer je atraktivan, sofisticiran i interesantan.

DJ Acid Arrow, Music Producer

Been just friends with weDoWeb guys before... Now they are supporting me, we are working together and the experience only gets better.

Dorian Pirani, 3 BAY Service Ammin

Elton e un professionista, lavorare con lui e stato un piacere piu di un business; correttezza e grande comunicazione. Grazzie ragazzi!

Arbis Vjerdha, Hotel Mesdheu

E mira e weDoWeb eshte se ata profesionalisht fshihen pas suksesit te website-s tone.
Faleminderit!

Mhill Prroni, Shkodra Ashensor

Ne vertete nuk kemi kohe te merremi me nje website. weDoWeb organizon dhe zhvillon gjithcka nevojitet rreth saj ne menyre perfekte.

Genc Muja, Kompleksi Muja

Gjithcka ja lashe ne dore weDoWeb dhe gjithcka shkon shume mire me websiten e cdo gje ka te beje me te. Ata kujdesen cdo dite dhe une nuk kam nevoje te shqetesohem per asgje.

Sabina Shehaj, Menaxhere e Price of Lake

Po, eshte nje website e bukur, e paster, e rregullt, dhe funksionale.
Shume kliente vijne nepermjet saj...

Cesk Ulaj, Pronar i Boga Alpine Resort

Ka qene nje pune e mire, e shpejte, profesionale, dhe shume efikase.
I falenderoj dhe i pershendes shume djemte.