english

Dy fjele rreth nesh.

Historia Jone

weDoWeb filloi nga nje ide e thjeshte e perbashket, pas shume sfidave brenda dhe jashte shqiperise - deri ne zemer te Europes, duke zhvilluar projekte web te cdo dimensioni dhe qellimi.

Profili Jone

Ne weDoWeb, ne dalim ne pune cdo dite sepse duam te zhvillojme website-t me kualitin me te larte dhe te zgjidhim problemet me te mella ne desktop dhe mobile. Ne nuk hamendesojme, provojme, apo eksperimentojme - sepse pas shume viteve eksperience, ne dijme te kemi ide te qarta, te bejme plane strategjike, dhe te marrim rezultate pozitive ne kohe te shkurter.

Misioni Jone

... te sjellim produktet me te mira dhe efektive ne web.

Ervis Drekaj

web / php developer

Ervis Drekaj

"Ka me shume se nje dekade; me shume se nje milion vargje kodesh qe kam kompozuar. Programimi eshte art, eshte poezi. Une i dua poezite."

ervis@wedoweb.org

Sarah Mathews

web / graphic designer

Sarah Mathews

"Me pelqen te krijoj. Jam ne dizajn grafik nga pasioni - jeta ime orbiton rreth dizenjoj, artit e fotografise. Eshte si nje ekstenshion i asaj kush une jam."

sarah@wedoweb.org

Elton Shpuza

typo3 developer

Elton Shpuza

"Te punoj ne Typo3 eshte nje sfide e imja ditore; por edhe argetim. E dua Typo3 si nje sport. Se une e dua sportin. Sportin dhe palestren."

elton@wedoweb.org